Osoitteemme

GENERO HELSINKI:

Itälahdenkatu 22B,
00210 Helsinki

GENERO PIETARSAARI:

Alholminkatu 4
68600 Pietarsaari

LASKUTUS:

Verkkolaskutusosoite: 003723875985
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Paperilaskut:

Genero Oy Ab
PL 40497
00063 LASKUNET

Saisiko olla apua brändin rakentamiseen ja myynnin kasvattamiseen?

Jätä viesti niin olemme sinuun yhteydessä ja kerromme lisää palveluistamme, jotka vastaavat parhaiten tarpeisiisi. Olipa kyse viestin kirkastamisesta, verkkosivujen kehittämisestä tai mainonnan toteuttamisesta, meiltä saat yksilöllisen ratkaisun ja mitattavia tuloksia.
Pyrimme vastaamaan 24 h sisällä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Soita tai meilaa!

Sebastian Östman

Sebastian Östman

Client Director & Co-founder
+358 50 308 4196
sebastian@genero.fi
Rasmus Östman

Rasmus Östman

CEO & Co-founder
+358 40 742 9523
rasmus@genero.fi
mickan

Mikaela Nyman

Account Manager & Partner
+358 50 553 8001
mikaela@genero.fi
katarina-2

Katarina Vepsä

Account Manager & Partner
+358 50 575 2820
katarina@genero.fi

Patrik Wargh

Account manager & Partner
+358 405 040 785
patrik@genero.fi

Joni Uunila

Partner
+358 445 707 032
joni@genero.fi